Ελλάδα

Αποτελέσματα εκλογών Συλλόγου Εργαζομένων Περιφέρειας Θεσσαλίας

Οι εκλογές του Συλλόγου Εργαζομένων Περιφέρειας Θεσσαλίας πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 6 Οκτωβρίου 2021 με κάλπες σε Λάρισα, Βόλο και Καρδίτσα. Οι εκλογικές αναμετρήσεις αφορούσαν στην ανάδειξη: α) Διοικητικού Συμβουλίου & Κεντρικής Ελεγκτικής Επιτροπής, β) Αντιπροσώπων Ομοσπονδίας (ΟΣΥΑΠΕ) και γ) Τοπικών Συμβουλίων και Τοπικών Ελεγκτικών Επιτροπών ΤΟΤ Λάρισας, Μαγνησίας και Καρδίτσας. 

 

Τα αποτελέσματα ανά εκλογική αναμέτρηση έχουν ως εξής:

 

Α) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ:556   ΕΓΚΥΡΑ: 539

 

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ  ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ:

 

Διοικητικό Συμβούλιο:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΕΔΡΕΣ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 203 4
Αγωνιστική Συμπαράταξη 137 3
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 128 3
ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ 56 1
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 15 0

 

Κεντρική Ελεγκτική Επιτροπή:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΔΡΕΣ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 2
Αγωνιστική Συμπαράταξη 1
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 1
ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ 1

 

 

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΖΗΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, 3) ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΝΙΚΗ, 4) ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη: 1) ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, 2) ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, 3) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ)

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): 1) ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, 2) ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, 3) ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ:  ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

Για την Κεντρική Ελεγκτική Επιτροπή Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, 2) ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη:  ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ:  ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

 

 

ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΕΣ Υποψηφίων ΑΝΑ Ψηφοδέλτιο:

 

Α’.  Για το Διοικητικό  Συμβούλιο:

«Ενιαίος  Συνδυασμός Π.Θ»:

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                                       έλαβε  87   ψήφους,
  2. ΖΗΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έλαβε  88   ψήφους,
  3. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΝΙΚΗ                                                   έλαβε 86  ψήφους,
  4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                                        έλαβε  31  ψήφους,
  5. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                        έλαβε  25  ψήφους,
  6. ΛΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ έλαβε   9   ψήφους,
  7. ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έλαβε  46   ψήφους,
  8. ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ έλαβε  16   ψήφους,
  9. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ έλαβε  20   ψήφους,
  10. ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         έλαβε  19   ψήφους,
  11. ΣΑΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ έλαβε  52   ψήφους,
  12. ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ έλαβε 13   ψήφους,
  13. ΤΖΑΒΕΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                                          έλαβε  40   ψήφους,
  14. ΤΣΙΑΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έλαβε 42  ψήφους,
  15. ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ έλαβε  40   ψήφους,
  16. ΧΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                            έλαβε 28  ψήφους,
  17. ΧΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έλαβε  15  ψήφους,
  18. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ έλαβε 66  ψήφους.

 

Β’. Για  Κεντρική Ελεγκτική Επιτροπή:

 

  1. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έλαβε  57  ψήφους,
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ έλαβε  79  ψήφους,
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                              έλαβε  22  ψήφους.
  4. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ έλαβε 34  ψήφους,
  5. ΤΣΟΥΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έλαβε 41  ψήφους.

 

 

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη:

Α’. Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

 

1.ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                έλαβε 32  ψήφους,

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ έλαβε  54  ψήφους,

3.ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 έλαβε 96 ψήφους 4.ΜΑΡΜΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΤΑ)            έλαβε  20  ψήφους,

5.ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ)              έλαβε  36  ψήφους,

  1. ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΖΗΣΗΣ έλαβε 7  ψήφους,

7.ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                             έλαβε 30 ψήφους,

  1. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ      έλαβε 17 ψήφους,

9.ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                             έλαβε 19  ψήφους,

10.ΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                             έλαβε 29  ψήφους,

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ έλαβε 29  ψήφους,
  2. ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έλαβε 45 ψήφους,

13.ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                            έλαβε 10 ψήφους.

 

   Β’. Για  Κεντρική Ελεγκτική Επιτροπή:

 

  1. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έλαβε 32 ψήφους,
  2. ΜΑΝΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ έλαβε 31  ψήφους.

 

«Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ)»:

Α’. Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

 

  1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ          έλαβε  66   ψήφους,
  2. ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ (ΝΤΙΑ)          έλαβε  42   ψήφους,
  3. ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ          έλαβε  42  ψήφους,
  4. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                  έλαβε  16   ψήφους,
  5. ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                                  έλαβε  30   ψήφους,
  6. ΔΙΡΒΑ ΒΑΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ)          έλαβε  28   ψήφους,
  7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    έλαβε   41  ψήφους,
  8. ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    έλαβε  17  ψήφους,
  9. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   έλαβε  23   ψήφους,
  10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ έλαβε   22   ψήφους,
  11. ΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ     έλαβε   18   ψήφους,
  12. ΣΑΒΑΛΛΑ ΛΟΥΛΟΥΔΩ (ΛΟΥΛΑ)                          έλαβε   14   ψήφους,
  13. ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ      έλαβε  115   ψήφους,
  14. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ       έλαβε   39   ψήφους.

 

Β’. Για  Κεντρική Ελεγκτική Επιτροπή:

 

  1. ΣΟΥΝΤΟΥΛΟΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                   έλαβε   37    ψήφους,

2.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ                                        έλαβε   40    ψήφους.

 

 

 

«ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ»:

Α’. Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

  1. ΒΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     έλαβε    21   ψήφους,
  2. ΔΑΒΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                 έλαβε    30   ψήφους,
  3. ΚΑΒΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                      έλαβε    34   ψήφους,
  4. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                 έλαβε    36   ψήφους,
  5. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ έλαβε    40   ψήφους.

 

Β’. Για  Κεντρική Ελεγκτική Επιτροπή:

  1. ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ έλαβε   29    ψήφους,

2.ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                           έλαβε   19    ψήφους.

 

 

«ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ»:

Α’. Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

1.ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                       έλαβε   15  ψήφους.

 

 

 

 

 

Β) ΟΣΥΑΠΕ ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ: 551     ΕΓΚΥΡΑ:535

 

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 187           8
Αγωνιστική Συμπαράταξη 142           6
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 124           6
ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ 63          3
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 19           0

 

Για την ΟΣΥΑΠΕ Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΖΗΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, 3) ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΝΙΚΗ, 4) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5)ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7)ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 8)ΚΑΣΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη: 1) ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, 2) ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, 3) ΜΟΤΣΙΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 4)ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ) 5)ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ.

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): 1) ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, 2) ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, 3) ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 4) ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ (ΝΤΙΑ) 5) ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 6)ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ,ΟΦ: 1) ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3)ΚΑΒΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ:  0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΕΣ ΥποψηφΙων ΑΝΑ ΨηφοδΕλτιο:

 

 «ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Θ»

 

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                                           έλαβε  76   ψήφους,
  2. ΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                          έλαβε  33   ψήφους,
  3. ΖΗΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               έλαβε  79   ψήφους,
  4. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΝΙΚΗ                                                  έλαβε  73  ψήφους,
  5. ΚΑΣΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                       έλαβε  40  ψήφους,
  6. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                                    έλαβε  40   ψήφους,
  7. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                   έλαβε  52  ψήφους,
  8. ΚΟΥΛΟΥΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                  έλαβε  31   ψήφους,
  9. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                         έλαβε  41   ψήφους,
  10. ΛΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ                                            έλαβε  27  ψήφους,
  11. ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                  έλαβε  53   ψήφους,
  12. ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ                                      έλαβε  23  ψήφους,
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                         έλαβε  71   ψήφους,
  14. ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                         έλαβε  34   ψήφους,
  15. ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                                       έλαβε 30   ψήφους,
  16. ΤΖΑΒΕΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                                        έλαβε  37   ψήφους,
  17. ΧΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                              έλαβε  36   ψήφους,
  18. ΧΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                           έλαβε  24   ψήφους,

 

       « ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ»

 

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                    έλαβε 35  ψήφους,
  2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                  έλαβε 60  ψήφους,
  3. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                           έλαβε 20  ψήφους,
  4. ΜΑΝΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ                                           έλαβε 24  ψήφους,
  5. ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                      έλαβε 89 ψήφους,
  6. ΜΑΡΜΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΤΑ)                                   έλαβε 27 ψήφους,
  7. ΜΟΤΣΙΟΥ ΑΓΛΑΙΑ                                                         έλαβε 45 ψήφους,
  8. ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ)                                      έλαβε 45 ψήφους,
  9. ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΖΗΣΗΣ                                                       έλαβε 13 ψήφους,
  10. ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                     έλαβε 33 ψήφους,
  11. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ                                                   έλαβε 22 ψήφους,
  12. ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                      έλαβε 25 ψήφους,
  13. ΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                      έλαβε 34 ψήφους,
  14. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ                                            έλαβε 40 ψήφους,
  15. ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                έλαβε 27 ψήφους,
  16. ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                      έλαβε 41 ψήφους,
  17. ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                      έλαβε 15 ψήφους.

 

«Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ)»

 

  1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                      έλαβε 69  ψήφους
  2. ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ (ΝΤΙΑ) έλαβε 50  ψήφους,
  3. ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                      έλαβε 52  ψήφους,
  4. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                      έλαβε 16  ψήφους,
  5. ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                      έλαβε 40  ψήφους,
  6. ΔΙΡΒΑ ΒΑΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ)                       έλαβε 29 ψήφους,
  7. ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                       έλαβε 24  ψήφους,
  8. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έλαβε 30  ψήφους,
  9. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ έλαβε 25 ψήφους,
  10. ΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ έλαβε 20  ψήφους,
  11. ΣΑΒΑΛΛΑ ΛΟΥΛΟΥΔΩ  (ΛΟΥΛΑ)                                   έλαβε 16  ψήφους,
  12. ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ                                               έλαβε 110 ψήφους,
  13. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ έλαβε 40  ψήφους.

 

 

 

« ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΩΝ, ΟΦ»

 

  1. ΒΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                    έλαβε 18  ψήφους,
  2. ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ                                              έλαβε 23  ψήφους,
  3. ΔΑΒΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                                                    έλαβε 34  ψήφους,
  4. ΚΑΒΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                         έλαβε 35  ψήφους,
  5. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               έλαβε 40  ψήφους,
  6. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ                                                         έλαβε 43  ψήφους,
  7. ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                   έλαβε 22  ψήφους.

 

 

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

  • ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                    έλαβε 19 ψήφους.

 

Γ) ΤΟΠΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ  & ΤΟΠΙΚΗ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ:  289      ΕΓΚΥΡΑ :277

 

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ:

 

Τοπικό Τμήμα Λάρισας:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΕΔΡΕΣ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 117 2
Αγωνιστική Συμπαράταξη 106 2
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 54 1

 

 

 

 Τοπική  Ελεγκτική Επιτροπή Λάρισας:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΔΡΕΣ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 2
Αγωνιστική Συμπαράταξη 1

 

 

Για το Τοπικό Τμήμα Λάρισας Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΣΑΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2)ΤΣΙΑΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη: 1) ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2) ΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ.

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): 1) ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ.

 

 

Για την Τοπική Ελεγκτική Επιτροπή Λάρισας Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, 2) ΤΣΟΥΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη:  ΜΑΝΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

 

 

 

Σταυροδοσία υποψηφίων ανά ψηφοδέλτιο:  

 

 

« ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Θ»

 

Για  τους  αντιπροσώπους  του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Λάρισας

 

1.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ                                               έλαβε 29 ψήφους,

2.ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                          έλαβε 21 ψήφους,

  1. ΣΑΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ έλαβε 57 ψήφους,

4.ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                  έλαβε 38  ψήφους,

5.ΤΣΙΑΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                                 έλαβε 51 ψήφους,

  1. ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                                έλαβε 47 ψήφους.

 

Για τους  αντιπροσώπους   της  Τοπικής  Ελεγκτικής  Επιτροπής ΤΟ.Τ. Λάρισας

 

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ έλαβε 69 ψήφους,
  2. ΤΣΟΥΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έλαβε 45 ψήφους.

 

 

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ»

 

Για τους αντιπροσώπους του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ.Λάρισας

 

1.ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                               έλαβε 25 ψήφους,

  1. ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                              έλαβε 67 ψήφους,
  2. ΜΟΤΣΙΟΥ ΑΓΛΑΙΑ                                                              έλαβε 35 ψήφους,
  3. ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΖΗΣΗΣ                                                              έλαβε 5  ψήφους,
  4. ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έλαβε 28 ψήφους,
  5. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ έλαβε 9  ψήφους,

7.ΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                                έλαβε 41 ψήφους,

8.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ                                                      έλαβε 32 ψήφους,

9.ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                έλαβε 38 ψήφους,

  1. ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ έλαβε 6  ψήφους.

 

 

Για τους  αντιπροσώπους  της  Τοπικής  Ελεγκτικής  Επιτροπής ΤΟ.Τ. Λάρισας

 

  1. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έλαβε 21 ψήφους,
  2. ΜΑΝΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ έλαβε 33 ψήφους.

 

 

 

«Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ)»

Για  τους  αντιπροσώπους  του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Λάρισας

  1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ έλαβε 46  ψήφους,
  2. ΔΙΡΒΑ ΒΑΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) έλαβε 35  ψήφους,
  3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έλαβε 25 ψήφους,
  4. ΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ έλαβε 11 ψήφους.

 

 

Δ) ΤΟΠΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  & ΤΟΠΙΚΗ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ: 104        ΕΓΚΥΡΑ :98

 

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ:

 

Τοπικό Τμήμα Καρδίτσας :

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΕΔΡΕΣ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 43 2
Αγωνιστική Συμπαράταξη 36 2
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 19 1

 

 

 

 Τοπική  Ελεγκτική Επιτροπή Καρδίτσας:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΔΡΕΣ
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 1

 

Για το  Τοπικό Τμήμα  Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΧΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2) ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ.

 

Αγωνιστική Συμπαράταξη: 1) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ) 2) ΜΑΡΜΑΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ.

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): 1)ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ.

 

 

Για την Τοπική Ελεγκτική Επιτροπή Εκλέγονται οι:

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

Σταυροδοσία υποψηφίων ανά ψηφοδέλτιο:  

 

 «ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Θ»

Για  τους  αντιπροσώπους  του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Καρδίτσας

 

1.ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                                                  έλαβε 13 ψήφους,

2.ΛΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ                                                                       έλαβε 14 ψήφους,

  1. ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ έλαβε 20 ψήφους,

4.ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                                                                  έλαβε 20 ψήφους,

5.ΧΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                       έλαβε 24 ψήφους.

 

Για τους  αντιπροσώπους   της  Τοπικής  Ελεγκτικής  Επιτροπής ΤΟ.Τ. Καρδίτσας

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ έλαβε 2  ψήφους.

 

 

« ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ»

Για τους αντιπροσώπους του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Καρδίτσας

 

1.ΜΑΡΜΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                                έλαβε 27 ψήφους,

2.ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ                                                                  έλαβε 32 ψήφους.

 

 

 

 

 «ΕΝΩΤΙΚΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ (ΕΝ.Α.Α.Σ)»

 

Για τους αντιπροσώπους του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Καρδίτσας

 

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ έλαβε 13 ψήφους,
  2. ΣΑΒΑΛΛΑ ΛΟΥΛΟΥΔΩ έλαβε 10 ψήφους.

 

 

Ε) ΤΟΠΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  & ΤΟΠΙΚΗ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ: 163        ΕΓΚΥΡΑ :160

 

 

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ:

 

 

Τοπικό Τμήμα Μαγνησίας :

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΕΔΡΕΣ
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 85 3
Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ. 54 2
Αγωνιστική Συμπαράταξη 21 0

 

 

 

 

 

Τοπική  Ελεγκτική Επιτροπή Μαγνησίας:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΔΡΕΣ
Ενωτικοί Ανεξάρτητοι  Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ) 1

 

Ενιαίος Συνδυασμός Π.Θ 1

 

 

Για το  Τοπικό Τμήμα  Εκλέγονται οι:

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): 1) ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, 2)ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, 3) ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ (ΝΤΙΑ)   

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: 1) ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, 2) ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Για την Τοπική Ελεγκτική Επιτροπή Εκλέγονται οι:

 

Ενωτικοί Ανεξάρτητοι Αγωνιστές Συνάδελφοι  (ΕΝ.Α.Α.Σ): ΤΣΙΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ενιαίος Συνδυασμός ΠΘ: ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

  «ΕΝΩΤΙΚΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ (ΕΝ.Α.Α.Σ)»

 

Για τους αντιπροσώπους του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Μαγνησίας & Σποράδων

 

1.ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ (ΝΤΙΑ)                                           έλαβε  40 ψήφους,

2.ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                                     έλαβε  48 ψήφους,

3.ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                                                                      έλαβε  26 ψήφους,

4.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                                     έλαβε  32 ψήφους,

  1. ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ έλαβε 12 ψήφους,
  2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έλαβε 15 ψήφους,

7.ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ                                                                      έλαβε  81 ψήφους,

8.ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                                                  έλαβε  34 ψήφους.

 

Για τους  αντιπροσώπους  της  Τοπικής  Ελεγκτικής  Επιτροπής ΤΟ.Τ. Μαγνησίας & Σποράδων

 

1.ΤΣΙΜΠΟΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                                                                        έλαβε 47 ψήφους.

 

 

 «ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Θ»

 

Για τους αντιπροσώπους  του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ & ΣΠΟΡΑΔΩΝ

 

  1. ΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                 έλαβε 18 ψήφους,
  2. ΚΑΣΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                                                  έλαβε 22 ψήφους,
  3. ΚΟΥΛΟΥΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ έλαβε 16 ψήφους,
  4. ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έλαβε 38 ψήφους,
  5. ΤΖΑΒΕΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ έλαβε 19 ψήφους,
  6. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ έλαβε 30 ψήφους,
  7. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ έλαβε 41 ψήφους.

 

Για τους  αντιπροσώπους   της  Τοπικής  Ελεγκτικής  Επιτροπής ΤΟ.Τ. Μαγνησίας

1.ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                               έλαβε 41 ψήφους.

 

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ»

Για τους αντιπροσώπους του Τοπικού Συμβουλίου ΤΟ.Τ. Μαγνησίας & Σποράδων

 

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                     έλαβε 19 ψήφους,

2.  ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                                    έλαβε 11 ψήφους

Διαβάστε επίσης