Στα BONJOUR γινόμαστε κάθε μέρα και καλύτεροι… όλοι οι #barista των καταστημάτων #bonjour μαζί με την εταιρια #portioli_hellas μαθαίνουμε τα πάντα για το εσπρέσο… για να καταφέρνουμε συνέχεια να πίνετε τον καλύτερο καφέ της πόλης.
Θες να μαθαίνεις πρώτος τα νέα από το TrikalaVoice.gr;
Κάνε λήψη από το App Store
![](https://trikalavoice.gr/wp-content/uploads/2022/12/googleplayi.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter