Στη Βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή του γνωστικού αντικειμένου προπονητική ποδοσφαίρου , στο Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού της Σχολής Επιστημών Φυσικής Αγωγής, Αθλητισμού και Διαιτολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας εκλέχθηκε ο συμπολίτης μας Κώστας Φαμίσης .
Η ιστοσελίδα μας του εύχεται καλή επιτυχία στο επιστημονικό του έργο.
Θες να μαθαίνεις πρώτος τα νέα από το TrikalaVoice.gr;
Κάνε λήψη από το App Store
![](https://trikalavoice.gr/wp-content/uploads/2022/12/googleplayi.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter