Ο Συντονιστής Ιωάννης Κουτσονάσιος και το προσωπικό των ΚΟΜΥ- ΕΟΔΥ Νομού Τρικάλων ενημερώνουν τους πολίτες ότι και την Παρασκευή 28 Οκτωβρίου θα γίνονται δωρεάν rapid tests στην Πάροδο Γαριβάλδη- Πεζόδρομος Πνευματικού Κέντρου στα Τρίκαλα από ώρα 9:00 πμ – 15:00 μμ.
Θες να μαθαίνεις πρώτος τα νέα από το TrikalaVoice.gr;
Κάνε λήψη από το App Store
![](https://trikalavoice.gr/wp-content/uploads/2022/12/googleplayi.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter