Ροή Τοπικά

Κατέθεσε το ψηφοδέλτιό του ο Θοδωρής Χήρας

Πλήρη συνδυασμό κατέθεσε, λίγο μετά τις 8 το βράδυ της Κυριακής, ο υποψήφιος δήμαρχος Πύλης.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι του Συνδυασμού «Πύλης Όραμα» με επικεφαλής τον γιατρό Θοδωρή Χήρα:

Εκλογική Περιφέρεια Αιθήκων:

1) ΚΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3) ΠΛΕΝΤΖΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόμφων:

1) ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

2) ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΜΑΝΩΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7) ΜΠΛΑΤΖΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8) ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

9) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10) ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΠΑΝΤΖΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12) ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

13) ΡΗΤΟΥ-ΧΗΡΑ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14) ΣΒΑΝΑ-ΤΣΙΩΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15) ΣΒΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16) ΣΧΟΡΙΤΣΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17) ΧΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυροφύλλου:

1) ΠΛΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεράϊδας:

1) ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πιαλείων:

1) ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΖΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4) ΜΑΡΚΑΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΜΠΟΥΡΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7) ΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10) ΣΙΜΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11) ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12) ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πινδέων:

ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος

ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος

ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ-ΤΣΙΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ, υποψήφια δημοτική σύμβουλος

 

Εκλογική Περιφέρεια Πύλης:

1) ΒΕΛΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4) ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7) ΜΠΛΑΤΣΑ ΘΩΜΑΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

9) ΣΚΟΥΜΗ-ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10) ΤΖΕΡΕΜΕ-ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11) ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

12) ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαβάστε επίσης