Ημέρα χαράς και εορτής η χθεσινή στον Ιερό Ναό Αγίου Νεκταρίου Τρικάλων όπου κατά την παράδοση τα παιδάκια του νηπιαγωγείου της Μπάρας στόλισαν το γιγαντιαίο Χριστουγεννιάτικο δέντρο στα προπύλαια του Ναού και δέχθηκαν την ευλογία των εφημερίων του Ναού.
Θες να μαθαίνεις πρώτος τα νέα από το TrikalaVoice.gr;
Κάνε λήψη από το App Store
![](https://trikalavoice.gr/wp-content/uploads/2022/12/googleplayi.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter