Τοπικά

Όλοι οι υποψήφιοι στις εσωκομματικές εκλογές του ΠΑΣΟΚ

Αναλυτικά όλοι οι υποψήφιοι στις εσωκομματικές εκλογές του ΠΑΣΟΚ οι οποίες διενεργούνται αύριο.

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Ν.Ε.

1 Αποστολίδης Κοσμάς του Νικολάου

2 Βαβύλης Στέφανος του Αθανασίου

3 Βαίου Μαρία του Γεωργίου

4 Γεωργοπούλου Μαργαρίτα του Αλεξίου

5 Γκέκας Αθανάσιος του Ανδρέα

6 Γκέκας Γεώργιος του Χρήστου

7 Γκιζλής Γεωργιος του Αριστείδη

8 Ζήρας Αχιλλέας του Γεωργίου

9 Καραγεώργος Σωτήρης του Ευθυμίου

10 Καραλή Ευαγγελία του Στεφάνου

11 Καραμάνος Χρήστος του Ευσταθίου

12 Κοθράς Σπυρίδων του Αθανασίου

13 Λϊτσας Απόστολος του Βησσαρίωνα

14 Μπαρούτας Βασίλειος του Χρήστου

15 Μπουλογεώργος Στέφανος του Φωτίου

16 Νταραράς Ευθύμιος του Ιωάννη

17 Πούλιου Βασιλικη του Κων/νου

18 Τριγώνης Ιωάννης του Κων/νου

19 Τρίμμης Νικόλαος του Ιωάννη

20 Χαχάμης Θωμάς του Κοσμά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ  ΓΙΑ Δ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ

1 Αλεξίου Απόστολος του Γεωργίου

2 Αυγέρος Χρήστος του Κων/νου

3 Γκέκα Καλιόππη του Ανδρέα

4 Δελιτζιά Βασιλική του Δημητρίου

5 Ζαμπούρας Κων/νος του Ιωάννη

6 Καρνέζης Αθανάσιος του Χρήστου

7 Κολιός Αριστείδης του Λάμπρου

8 Κωστούλης Χρήστος του Ζήση

9 Μουλάς Αλκιβιάδης του Επαμεινώνδα

10 Μπαλογιάννης Γρηγόρης του Χαραλάμπου

11 Παπανικολάου Ιωάννης του Βασιλείου

12 Πούλιου Βασιλική του Κων/νου

13 Τάμπα Βιργινία (βυρνα) του Κων/νου

14 Τρίμμης Νικόλος του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ  Δ. ΠΥΛΗΣ

1 Αλεξίου Στυλιανή του Γεωργίου

2 Ζάχος Ευθύμιος του Κων/νου

3 Καραγεωργος Σωτήριος του Ευθυμίου

4 Μερεντίτης Αρης του Θωμά

5 Μουστάκας Νίκος του Κων/νου

6 Σπάγγου Μαρία του Νικολάου

7 Τζάνης Βησσαρίων του Βασιλείου

8 Τσιρογιάννης Θωμάς του Αθανασίου

9 Χατζηπαζαρλή Ευθυμία του Μιχαήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΝΕΔΡΟΙ Δ. ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

1 Αλμπάνη Καλλίτσα του Ηρακλη

2 Γεωργίου Γε΄ώργιος του Δημητρίου

3 Γιαννούλας Ντίνος του Χρήστου

4 Καιμάς Δημήτριος του Θεμιστοκλή

5 Καραμάνος Χρήστος του Ευσταθίου

6 Μακρής Γεώργιος του Λευτέρη

7 Μπαταγιάννης Αθανάσιος του Αποστόλου

8 Παναγιώτου Στέργιος τοου Αχιλλέα

9 Σακελλαρίου Μερσίνη του Βασιλείου

10 Τζιώλης Χρήστος του Ματθαίου

11 Τσακίρη Ευανθία του Χρήστου

12 Χαλβατζά Ελένη του Κων/νου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΣΥΝΕΔΡΟΙ Δ. ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1 Αντωνιάδης Νικηφόρος του Δημητρίου

2 Βαβύλης Στέφανος του Αθανασίου

3 Βαίου Μαρία του Γεωργίου

4 Γεωργούλα Μαρία του Γεωργίου

5 Γκέκας Γεώργιος του Χρήστου

6 Ζηκύρης Κων/νος του Δημητρίου

7 Ζήρας Αχιλλέας του Γεωργίου

8 Καραλή Ευαγγελία του Στεφάνου

9 Κασσοπούλου Ελένη του Κων/νου

10 Κερασιώτης Γρηγόρης του Χρήστου

11 Κοθράς Σπυρίδων του Αθανασίου

12 Κολώνα Ελένη του Βασιλείου

13 Κολώνας Βαγγέλης του Αναστασίου

14 Κολώνας Γεώργιος του Βασιλείου

15 Κουβεντάρας Ιωάννης του Γεωργίου

16 Λίτσας Απόστολος του Βησσαρίωνα

17 Μάμαλη φωτεινή του Αθανασίου

18 Μανώλη ζωή του Κων/νου

19 Μπαμπούλας Κων/νος του Σωτηρίου

20 Μπαρούτας Βασίλειος του Χρήστου

21 Μπαταγιάννης Αθανάσιος του Γεωργίου

22 Μπλέτσας Σωτήρης του του Σεραφείμ

23 Μπούγλας Θέμις του Αθανασίου

24 Μπολογεώργος Στέφανος του Φωτίου

25 Ντάκου Βαρβάρα (Βέρα) του Αποστόλου

26 Νταραράς Ευθύμιος του Ιωάννη

27 Ντέρη Αλεξάνδρα του Νικολάου

28 Πάλλας Δημοσθένης του Ιωάννη

29 Παπαδόπουλος Νικόλαος του Αλεξάνδρου

30 Σακοράφα Παναγιώτα του Γεωργίου

31 Σίμος Θωμάς του Γεωργίου

32 Σίμου Παρασκευή του Γεωργίου

33 Τζουβάρα Ελευθερία του Στεφάνου

34 Τριανταφύλλου Βασίλειος του Δημητρίου

35 Τριγώνης Σταύρος του Κων/νου

36 Τσιάρας Αγαθάγγελος του Στεργίου

37 Τζιαχρήστου Σταυρούλα του Ηλία

38 Τσιούκας Θεόδωρος του Στεφάνου

39 Φάης Δημήτριος του Γεωργίου

40 Χαχάμης Θωμάς του Κοσμά

Διαβάστε επίσης